Andrzej Sławomir Kleczkowski strzelił dwie bramki w meczu osiemnastej kolejki Highland Football League, jednak jego Huntly FC przegrało z Fraserburgh FC 2:3 (2:1). W tym spotkaniu wystąpił także Łukasz Stasiak.

Kleczkowski wybiegł w podstawowym składzie, natomiast będący ostatnio w gorszej dyspozycji Stasiak, rozpoczął na ławce rezerwowych. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze. W 14. minucie trafił William West. Jedenaście minut później podanie Granta Campbella wykorzystał polski napastnik lub pomocnik, doprowadzając do remisu.

Do przerwy wygrywało Huntly, bowiem w 32. minucie po asyście Adama Naismitha drugą bramkę dołożył Kleczkowski. Pół godziny po tym golu na placu gry zameldował się Stasiak. Zmienił on Paula McCarthy’ego.

Druga odsłona była koszmarna w wykonaniu klubu Polaków. W ostatnich kilkunastu minutach stracili oni dwie bramki i musieli wracać do domu bez punktowej zdobyczy. W 78. minucie bezpośredniu z rzutu wolnego trafił Graham Johnston, a w 83. wynik na 3:2 ustalił Scott Barbour.

Huntly FC spadło na dziewiąte miejsce w stawce piątej ligi szkockiej. Fraserburgh awansowało na jedenastą lokatę. Andrzej Kleczkowski ma w obecnym sezonie już dziewięć bramek w lidze, a Łukasz Stasiak o trzy mniej.