Uskrzydleni zdobyciem Pucharu Litwy piłkarze Žalgirisu Wilno rozgromili na wyjeździe Tauras Taurogi 7:0 (1:0)! Dwie bramki zdobył Kamil Biliński, dla którego to trafienia numer 8. i 9. w tym sezonie.

Jakub Wilk wybiegł od pierwszych minut, natomiast Biliński, który słabo spisał się w spotkaniu finałowym, siedział na ławce. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. Do siatki w 9. minucie trafił zmiennik polskiego snajpera – Verdan Gerc. Chorwat na drugą odsłonę już nie wybiegł. Jego miejsce zajął były król strzelców Młodej Ekstraklasy.

Chwilę po zmianie stron goście po raz drugi umieścili piłkę w siatce. Uczynił to Mantas Kuklys. Marek Zub „miał nosa”, ponieważ Biliński w kilkadziesiąt sekund strzelił dwie bramki i Žalgiris był pewny zwycięstwa. Grali jednak do końca i nie odpuszczali rywalowi. Efektem tego były kolejne trzy gole. Ich autorami zostali Takuya Kanai (dwukrotnie) oraz wprowadzony w 63. minucie za Jakuba Wilka Ramūnas Radavičius.