Kamil Biliński strzelił dwie bramki w meczu 34. kolejki General Financing A Lygi. Jego drużyna wygrałaa z FK Šiauliai 4:1 (2:0). Polak ma zatem na swoim koncie już dwanaście trafień w obecnym sezonie litewskiej ekstraklasy.

Polak wybiegł w podstawowym składzie gospodarzy i już po pięciu minutach trafił do siatki. Świetnym rajdem lewą stroną popisał się Pavel Komolov, a Bilińskiemu nie pozostało nic innego, jak strzelić do pustej bramki. Cztery minuty później 24-latek ponownie wpisał się na listę strzelców, wykorzystując bierną postawę obrońców przyjezdnych.

W 62. minucie wynik uderzeniem głową po rzucie rożnym podwyższył Luka Perić. Czwartego gola dla Žalgirisa strzelił w 83. minucie Andro Švrljuga. Chorwat trafił do siatki po płaskim dośrodkowaniu Bilińskiego. Honorową bramkę dla gości zdobył w 77. minucie Santiago Cesanelli.

Žalgiris Wilno nadal jest wiceliderem i traci jeden punkt do Ekranasu Poniewież. Drużyna FK Šiauliai jest piąta. Do końca sezonu pozostały dwie ligowe kolejki.