Gjøvik FF zremisowało u siebie z FF Lillehammer 2:2 (0:2) w 15. kolejce 1. Grupy norweskiej 2. Dywizji (III poziom). W ekipie gospodarzy zadebiutował Piotr Gawęcki. Polak, zdobywając dwie bramki, został bohaterem spotkania.

W tym spotkaniu zagrał też inny Polak – Kamil Olsztyński, który od 2. kolejki regularnie występuje między słupkami Gjøvik. Obaj Polacy rozegrali w tym meczu pełne 90 minut. Spotkanie od początku nie układało się po myśli gospodarzy i już w 16. minucie Olsztyńskiego pokonał Øystein Kvello. Drugiego gola dorzucił w 34. minucie Erik With.

Losy spotkania odmieniły się po przerwie. Gospodarze nie mieli nic do stracenia i zaczęli atakować większą liczbą zawodników. Skutkami tych ataków były dwie bramki napastnika, który ostatnio występował w Koronie Kielce (61. i 72. minuta).

Gjøvik zajmuje po 15 kolejkach piątą pozycję w tabeli (21 punktów). FF Lillehammer jest dziesiąte z czterema punktami mniej.