W szlagierowym meczu 32. kolejki litewskiej General Financing A Lygi, Žalgiris Wilno pokonało u siebie Ekranas Poniewież 2:1 (0:1). Bohaterem spotkania był Kamil Biliński, który strzelił obie bramki dla zwycięzców.

Napastnik wybiegł w podstawowym składzie drużyny prowadzonej przez Marka Zuba. W pierwszej połowie absolubnie dominowali goście. Ich ataki uwieńczone zostały bramką Uchenny Umeha z 45. minuty. Nigeryjczyk wykorzystał płaskie dogranie Yaniego Urdinova i pokonał Armantasa Vitkauskasa.

W 61. minucie pięknym uderzeniem popisał się polski snajper. Piłka po przyjęciu podskoczyła przed nim, a ten strzałem z woleja z linii pola karnego nie dał szans Emilijusowi Zubasowi. Litewski bramkarz zachował się fatalnie 20 minut później. Nie zdołał złapać piłki wyrzuconej z autu przez byłego piłkarza Jagiellonii Białystok, Andriusa Skerlę. Futbolówka znalazła się pod nogami 24-latka, który nie zwykł marnować takich sytuacji.

Biliński ma na swoim koncie już 10 ligowych bramek. Jego klub zbliżył się w tabeli litewskiej ekstraklasy do dzisiejszych pokonanych i traci do nich już tylko jedno „oczko”.