Patryk Aleksandrowicz zaliczył swój pierwszy nieoficjalny występ w Ethnikósie Gázorou. Polak wystąpił w towarzyskim spotkaniu, w którym jego drużyna pokonała 3:2 (3:0) Olympiakos Rodopolis i strzelił dwie bramki.

29-latek wybiegł w podstawowym składzie przyjezdnych. Pierwsza bramka padła po 14 minutach gry. Do siatki, występującego w czwartej lidze rywala trafił Antonis Charitidis. Później gole dla gości strzelał już tylko Aleksandrowicz. Uczynił to w 26. i 30. minucie meczu.

Na drugą połowę Polak już nie wybiegł, ponieważ został zmieniony. Gospodarze nie dawali za wygraną i w 66. minucie trafili na 1:3. Na listę strzelców wpisał się Kostas Kouveloglou. Udało im się także strzelić drugiego gola, ale to było za mało, by chociaż zremisować w tym spotkaniu. Golkipera gości pokonał w 72. minucie Nikos Aivatzidis.

Olympiakos Rodopolis – Ethnikós Gázorou 2:3 (0:3)