Dundee United wygrało w trzeciej kolejce Scottish Premier League na własnym boisku z Dundee FC 3:0 (3:0). Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał Radosław Cierzniak, który w 72. minucie został ukarany żółtą kartką.

Pierwsza bramka padła już w po kwadransie gry. Obrońca Dundee United, Gavin Gunning po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego z bliskiej odległości skierował piłkę do siatki.

Kolejne dwie bramki należały do napastnika gospodarzy Johnny’ego Russella. W 35. minucie spotkania Szkot ładnym uderzeniem podwyższył wynik meczu na 2:0.

Już trzy minuty później było 3:0. Russell zdecydował się na strzał z 30 metrów, który zakończył się bramką. Robert Douglas nie miał szans na skuteczną obronę, ponieważ piłka poszybowała w samo okenko bramki.