Dundee United przegrało w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Kilmarnock 1:3. Pełne 90 minut w barwach gości rozegrał Radosław Cierzniak i trzykrotnie zmuszony był wyciągać piłkę z siatki.

Pierwsze 45 minut przebiegło pod dyktando gospodarzy z Kilmarnock, jednak nie zdołali oni udokumentować tej przewagi. Udało się im to krótko po przerwie, kiedy to już w 47. minucie piłkę do bramki strzeżonej przez Cierzniaka posłał Rory McKenzie.

Już 2 minuty później w polu karnym gości padł Danny Racchi, a jedenastkę na bramkę zamienił Borja Perez. Dwie stracone bramki podłamały The Terrors, którzy po 55 minutach przegrywali już 0:3. W 79. minucie bramkę honorową zdobył z najbliższej odległości Jon Daly, jednak zawodników Dundee United na nic więcej nie było dziś stać.

Radosław Cierzniak zagrał w tym meczu od pierwszej do ostatniej sekundy i nie zawinił przy żadnej z puszczonych bramek.