fortuna

Dudka w wyjściowym składzie na Rosję?

Franciszek Smuda zapowiedział, że w składzie reprezentacji Polski na mecz z Rosją może zajść jedna zmiana. Według dziennikarza „Gazety Wyborczej” Przemysława Iwańczyka, Ludovica Obraniaka zastąpi Dariusz Dudka.

Żurnalista poinformował o tym na swoim blogu. Iwańczyk przyznaje, że jego przypuszczenia potwierdzili członkowie polskiej kadry, a także Mateusz Borek z Polsatu.

Dziennikarz dodaje również, że w wyjściowym składzie na pewno nie wyjdzie Adrian Mierzejewski. Franciszek Smuda chce wystawić bardziej defensywną jedenastkę niż w meczu z Grecją. Według nieoficjalnych informacji, taktyka „biało-czerwonych” opierać się będzie na szybkich kontrach.

Druga, wymuszona zmiana w składzie reprezentacji będzie miała miejsce w bramce. Zawieszonego za czerwoną kartkę Wojciecha Szczęsnego, zastąpi Przemysław Tytoń.

Przewidywany skład reprezentacji na mecz z Rosją:

Przemysław Tytoń – Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Sebasitan Boenisch – Jakub Błaszczykowski, Eugen Polański, Rafał Murawski, Dariusz Dudka, Maciej Rybus – Robert Lewandowski.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.