Progres Niedercorn w przyszłym sezonie nadal będzie występować w luksemburskiej ekstraklasie. Zespół Tomasza Gruszczyńskiego pokonał po dogrywce występujący klasę niżej UNA Strassen 1:0 w barażach o grę w BGL Ligue.

Od początku spotkania lepsze wrażenie sprawiali zawodnicy Progresu, jednak nie potrafili udokumentować swojej przewagi w regulaminowym czasie gry. Zwycięską bramkę strzelili dopiero w 28. minucie dogrywki. Bohaterem został Levy Rougeaux, który wykończył dogranie od Hakima Menaïa.

Wpływu na wygraną swojej drużyny nie miał Gruszczyński, który znalazł się poza kadrą meczową z powodu kontuzji. Polski napastnik zakończył sezon z czterema ligowymi bramkami na koncie, które strzelił w 17 występach.