14.02.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
Liverpool vs Real Madryt
Do meczu pozostało:
95dn.9godz.24min.
12.06 X3.60 23.35 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Drugi Polak w Arabii Saudyjskiej?

Według arabskich mediów już jutro piłkarzami saudyjskiego Al-Ittihad mają zostać dwaj gracze Steauy Bukareszt. Są to Łukasz Szukała i Lucian Sânmărtean, którym latem wygasają kontrakty i obecne okienko transferowe jest osatnią możliwością zarobienia na nich.

Jak przeczytać można na stronie „alriyadh.com”, władze piątej drużyny ligi Arabii Saudyjskiej wczoraj w stolicy Rumunii uzgodniły warunki transferów dwóch czołowych piłkarzy Steauy i podpisały dokumenty potwierdzające porozumienie. W niedzielę Szukała i Sânmărtean przejdą badania lekarskie i po nich udadzą się do Dubaju, gdzie przygotowują się już zawodnicy ekipy z Dżuddy. Transfer Rumuna został już nawet potwierdzony przez klub.

Kierunek rumuński jest nieprzypadkowy dla saudyjskiej drużyny, bowiem trenerem tej ekipy jest od października były selekcjoner kadry Rumunii Victor Pițurcă. Największymi gwiazdami zespołu są natomiast wypożyczony z AS Roma Brazylijczyk Marquinho, były reprezentant Mali Samba Diakité (wypożyczony z QPR) oraz pozyskany ubiegłego lata z Hannoveru 96 Didier Ya Konan. 

Al-Ittihad do rywalizacji ligowej wróci 6 lutego. Podejmie wówczas 10. w tabeli Al Fateh.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.