FC Vaslui pokonało u siebie Săgeatę Năvodari 1:0 (1:0) w meczu 5. kolejki rumuńskiej Ligi I Bergenbier. Jedyną bramkę dla zwycięzców strzelił polski obrońca Piotr Celeban, dla którego było to już drugie trafienie w nowym sezonie.

28-latek trafił do siatki w 26. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez Adriana Sălăgeanu, mocnym strzałem głową nie dał szans na skuteczną interwencję bramkarzowi gości, Leonidasowi Panagopoulosowi.

Celeban rozegrał pełne 90 minut, podobnie jak pozyskany przed sezonem przez Vaslui z Žalgirisu Wilno Jakub Wilk. Drużyna Polaków obecnie zajmuje dopiero 8. miejsce w tabeli, ale ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz. Săgeata plasuje się cztery lokaty niżej.