W IV rundzie Pucharu Turcji Sivasspor pokonał Manisaspor 3:0 (2:0). W podstawowym składzie zwycięzców wybiegł Kamil Grosicki, natomiast w szeregach gości zabrakło Macieja Iwańskiego, który znalazł się poza meczową kadrą.

W 18. minucie Erman Kilic dograł świetnie do Ricardo Pedriela, a ten bez problemu trafił do pustej bramki. Kilkadziesiąt minut później Boliwijczyk popisał się perfekcyjnym dograniem do Grosickiego, a Polak dostrzegł Kilica i zagrał mu piłkę. Turek trafił w słupek, jednak miał sporo szczęścia i futbolówka po odbiciu się od Zafera Aydogdu wpadła do bramki.

Pięć minut po zmianie stron „Grosik” wykonał rajd lewą stroną i próbował zakończyć go strzałem, lecz trafił w nogi przeciwnika. Uderzał także jego klubowy kolega. Świetną paradą popisał się Ihsan Poyraz, jadnakże nie miał szczęścia i do bramki trafił Kilic.

W 61. minucie Hikmet Balioglu sfaulował w polu karnym strzelca pierwszego gola i otrzymał czerwoną kartkę. „Jedenastki” nie wykorzystał jednak aktywny przez cały mecz Kilic i skończyło się na 3:0.