fortuna

Dla Brożków nie ma miejsca w Trabzonsporze

Reprezentujący interesy Pawła i Piotra Brożków w Turcji – Mithat Halis, wysłał wiadomość do działaczy Trabzonsporu Kulübü, w którym Polacy zaznaczają, że nie chcą dalej reprezentować barw tureckiego klubu.

– Nie myślimy o powrocie. Nie mamy miejsca w składzie, dlatego nie widzimy tutaj szansy powrotu do formy – napisali bracia bliźniacy. Odpowiedź władz zespołu nadeszła szybko. – Nie bierzemy was pod uwagę. Znajdźcie sobie nowy klub. To ostateczna decyzja.

To może być niełatwe zadanie dla Brożków, a szczególnie dla Pawła. Według tureckich mediów, zatrudnić napastnika ponownie chciała bowiem Wisła Kraków. Turcy liczą na wzrost wartości 29-latka po EURO 2012, dlatego oczekiwali od działaczy „Białej Gwiazdy” oferty w wysokości od 800 tysięcy do nawet 1,2 mln euro, co dla mającego kłopoty finansowe klubu było nie do przyjęcia.

Na razie nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie będą grali Brożkowie. Najprawdopodobniej nadal będą reprezentować barwy jednego zespołu. Władze Trabzonsporu zaoferowali bowiem ich usługi Gaziantepsporowi, jednak na razie nie otrzymali odpowiedzi.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.