W końcu doczekaliśmy się debiutu Marcina Wasilewskiego w nowej drużynie. W Pucharze Ligi Angielskiej, Leicester City na własnym terenie pokonało Debry Country 2:1 (0:1), a polski obrońca rozegrał pełne 90 minut.

Wasilewski do tej pory nie mógł wystąpić w barwach swojej nowej drużyny, bowiem do Leicester długo nie docierał certyfikat zawodnika. Jednak wszelkie formalności zostały dopełnione i we wczorajszym spotkaniu „Wasyl” już mógł zagrać.

W pierwszej połowie to drużynie gości udało się zdobyć gola. w 42. minucie do siatki Kaspera Schmeichela trafił Chris Martin.

W drugiej odsłonie górą byli piłkarze gospodarzy, którym udało się strzelić dwie bramki. Najpierw, w 78. minucie trafił Daniel Drinkwater, a już trzy minuty później prowadzenie i wygraną dało trafienie Antony’ego Knochaerta.