Mirosław Sznaucner zadebiutował w greckim PAE Veria. Obrońca, któremu niedawno skończył się kontrakt z PAOK-iem Saloniki rozegrał drugą połowę sparingowego meczu, w którym Veria pokonała PAS Giannina aż 4:0 (0:0).

Sznaucner rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. Po bezbramkowej pierwszej połowie trener Ioakim Chavos zdjął z boiska Dimitrisa Amarantidisa. Greka zastąpił 33-latek z Polski.

Pierwszy gol padł w 51. minucie. Jego autorem został Damian Bellón. Ostatni kwadrans był w wykonaniu piłkarzy „Królowej Północy” świetny. W 75. minucie gola na 2:0 zdobył Guillermo Perez. Już 5 minut później było 3:0. Samobójcze trafienie zaliczył Dimitris Kolovetsios. Wynik meczu ustalił w 84. minucie Michael Olaitan.

PAE Veria – PAS Giannina 4:0 (0:0)