Sebastian Mrowca zadebiutował w SV Wehen Wiesbaden w wygranym 2:1 (1:0) spotkaniu inauguracyjnym 3 Bundesligi z Stuttgarter Kicker. 20 letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

Mrowca, który poprzedni sezon zmarnował w Energie Cottbus gdzie nie przebił się do składu w dużej mierze przez kontuzję i latem przeniósł się do 3 ligowego Wehen gdzie z marszu wskoczył do podstawowego składu, do tego może być zadowolony z wyniku 1 kolejki.

Mecz dla Wehen zaczął się jednak słabo, gdyż w 8 minucie goście zdobyli bramkę a konkretnie Royal Fennell. Po przerwie ponownie w 50 minucie trafił Fennell lecz tym razem do własnej bramki co dało nadzieje gospodarzom, wykorzystał to w 67 minucie Alexander Riemann dając bramkę jak się okazało zwycięską na 2:1.