Roger Guerreiro wreszcie po ponad 10 miesiącach wrócił do gry. Były reprezentant Polski wystąpił w meczu rozgrywek o mistrzostwo stanu Paraná, a jego Rio Branco niespodziewanie pokonało grające w brazylijskiej ekstraklasie Atlético Paranaense 3:1 (2:0).

32-letni pomocnik wybiegł w podstawowym składzie swojej ekipy, która już w 5. minucie objęła prowadzenie za sprawą trafienia Bruno Andrade. Na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy prowadzenie gospodarzy podwyższył Bruno Flores. Chwilę później żółtą kartką ukarany został Roger.

Zaledwie kilka chwil po zmianie stron kontaktową bramkę zdobył Crysan. Dla 18-letniego napastnika był to dopiero drugi mecz w „dorosłym” zespole ósmej drużyny minionego sezonu brazylijskiej Serie A. Piłkarzy gości pozbawił złudzeń na korzystny wynik strzelając swoją drugą w tym meczu bramkę Bruno Andrade.