Kacper Przybyłko po raz pierwszy rozegrał oficjalny mecz w barwach FC Koeln. Młody Polak wybiegł w podstawowym składzie „Kozłow” w spotkaniu pierwszej rundy Pucharu Niemiec z SpVgg Unterhaching.

Od początku widać było, że goście z Kolonii są lepszym zespołem. Trzecioligowa drużyna gospodarzy przegrywała od 28. minuty, gdy na listę strzelców wpisał się Thomas Broker. Ten sam zawodnik pięć minut przed przerwą podwyższył wynik spotkania na 2:0.

W 64. minucie Mikael Ishak zmienił młodzieżowego reprezentanta Polski, Kacpra Przybyłkę. Dla młodego piłkarza był to oficjalny debiut w zespole FC Koeln, jednak już w sparingu z Arsenalem Polak wybiegł w podstawowym składzie.

W 90. minucie nadzieję gospodarzom dał Andreas Voglsammer strzelając kontaktowego gola, jednak więcej goli już w tym meczu nie padło i „Kozły” grają dalej.

Adam Matuszczyk z powodu kontuzji nie znalazł się w kadrze meczowej.