Paweł Wojciechowski zadebiutował w FK Mińsk. Polski napastnik wszedł na boisko w 74. minucie spotkania 21. kolejki białoruskiej Vysheyshaya Ligi, w którym jego zespół przegrał na wyjeździe z Biełszyną Bobrujsk 0:3 (0:2).

Gospodarze objęli prowadzenie już w dziesiątej minucie po golu Mikalaia Branfilau. Trzynaście minut później było już 2:0 dla Biełszyny. Do siatki trafił Maksim Skavysh, który niedawno występował na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

Szesnaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry, na placu gry zameldował się Paweł Wojciechowski. Były zawodnik Willem II Tilburg wszedł na boisko, zmieniając Sergeya Gigevicha. W 90. minucie swoją drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Skavysh, ustalając końcowy rezultat.

Dzięki wygranej, Biełszyna awansowała na 8. miejsce w tabeli białoruskiej ekstraklasy. FK Mińsk utrzymał 5. lokatę.