Polski bramkarz Maciej Majewski, który trafił niedawno do drugoligowego islandzkiego Grindavíku, zadebiutował w tej drużynie w meczu 1. kolejki Pucharu Ligi. Niestety jego zespół uległ Keflavíkowi, a nasz rodak został pokonany aż czterokrotnie.

Mecz lepiej rozpoczął się dla klubu 26-letniego Polaka. Na prowadzenie wyprowadził ich Óli Baldur Bjarnason trafiając w 7. minucie z rzutu karnego. Dziewięć minut później wyrównał jednak Haraldur Freyr Guðmundsson.

Gospodarze strzelili drugą bramkę w końcówce pierwszej połowy, do siatki trafił Hólmar Örn Rúnarsson. Po godzinie na 2:2 strzelił Jósef Kristinn Jósefsson, lecz Keflavík dzięki zabójczej końcówce zgarnął trzy punkty. W doliczonym czasie gry strzelali jeszcze Hólmar Örn Rúnarsson i Bojan Ljubičić.