Jakub Legierski, który ostatniego dnia okienka transferowego przeniósł się do FC Hlučín, zadebiutował w drużynie U19 czeskiego klubu. Jego ekipa przegrała niestety na wyjeździe 1:3 (1:1) z FC Hradec Králové U19.

Polak wybiegł w postawowym składzie klubu z Hlučínia. Gospodarze objęli prowadzenie w 37. minucie za sprawą uderzenia z 20 metrów Davida Sixta. Ich radość nie trawała jednak długo, ponieważ już 180 sekund później do wyrównania doprowadził strzałem głową Jan Šulák.

W 62. minucie ponownie na prowadzenie wyszli juniorzy FC Hradec Králové. Do siatki rywali trafił Jiří Bláha. Dziesięć minut po tym golu murawę opuścił młody napastnik z Polski, którego zmienił René Ambrož. Cztery minuty przed końcem spotkania wynik na 3:1 ustalił Marek Langr.

Drużyna U19 FC Hlučín zajmuje dopiero 14. pozycję w tabeli (na 18 ekip). Po pięciu kolejkach mają w dorobku cztery punkty.