Wypożyczony z Napoli do trzecioligowego AS Gubbio Calcio Igor Łasicki zadebiutował w nowym klubie w spotkaniu 1. kolejki fazy grupowej Coppa Italia Lega Pro, przegranym 3:4 (2:1).

W pucharze drużyn trzecioligowych Gubbio mierzyło się z Ascoli Picchio i rozpoczęło mecz bardzo dobrze, wychodząc w 18 minut na dwubramkowe prowadzenie. Gole Marcello Mancosu oraz Davide Caisa niewiele jednak dały. W pierwszej połowie kontaktowym trafieniem dla gości popisał się Giuseppe Pirrone, dając im szanse na korzystny rezultat.

Tuż po przerwie do remisu doprowadził Giuseppe Ruggiero. Na jego bramkę szybko odpowiedział jednak Mattia Rosato. Zespół Igora Łasickiego (wybiegł w podstawowym skąłdzie) nie zdołał utrzymać prowadzenia i po końcowym gwizdku schodził z murawy jako przegrany. Na 3:3 trafił Gianluca Carpani, natomiast Andrea Mengoni w 89. minucie odwrócił losy pojedynku.