Sprowadzony z Ruchu Chorzów do Sivassporu Kulübü Arkadiusz Piech rozegrał swój pierwszy mecz w barwach nowej ekipy, która niestety przegrała w 19. kolejce tureckiej Süper Lig z Mersin İdman Yurdu 0:3 (0:2).

Poza kadrą gości najprawdopodobniej z powodu urazu znalazł się Kamil Grosicki, natomiast Piech rozpoczął na ławce. Dzisiejszy pojedynek to popis Emmanuela Culio. Argentyńczyk trafił do siatki w 11. i 44. minucie. Druga bramka padła po rzucie karnym.

W 69. minucie za Ricardo Pedriela na placu gry zameldował się były gracz wicemistrza Polski. Cztery minuty po wejściu reprezentant Polski ujrzał żółtą kartkę. Stan rywalizacji na 3:0 ustalił w końcówce Can Erdem.

Mersin mimo pełnej zdobyczy punktowej nadal zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Sivasspor jest dwunasty.