Polski bramkarz, Łukasz Skorupski zachował czyste konto przeciwko hiszpańskiemu Realowi Madryt, a jego AS Roma wygrała 1:0 (0:0). Były zawodnik Górnika Zabrze rozegrał całe spotkanie.

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego doszło do małej przepychanki, najpierw Keita nie podał ręki Pepe co nie spodobało się Portugalczykowi i rozpoczęło się małe zamieszanie podczas, którego były pomocnik FC Barcelona rzucił w niego butelką z wodą.

Sytuacja została jednak szybko opanowana i można było rozpocząć mecz. Pierwszą sytuację do zdobycia bramki mieli Hiszpanie, ale strzał Ramosa okazał się niecelny. Swoją okazję miał także Gareth Bale, jednak mu­siał uznać wyż­szość Sko­rup­skie­go, który bez większych problemów obro­nił jego strzał.

Pol­ski bramkarz jesz­cze lep­iej in­ter­wen­iował przed końcem pierwszej połowy, kiedy to za­trzy­mał ude­rze­nie Lu­ca­sa. Wynik spotkania w 59. minucie po dobrym rozegraniu piłki otworzył Francesco Totti. Chwilę później mogło być już 2:0, jednak strzał Pjanica zatrzymał się na bocznej siatce.

Real Madryt – AS Roma 0:1 (0:0)