fortuna

Czy transfer "Lewego" to dobry pomysł?

Saga transferowa związana z przenosinami Roberta Lewandowskiego do Manchesteru United w dalszym ciągu nabiera rumieńców. Krótko przedstawię Wam dlaczego moim zdaniem „Lewy” powinien zostać w Dortmundzie.

Na Old Trafford niedawno trafił znakomity napastnik, Robin Van Persie, w składzie od x lat jest już Wayne Rooney. Ci dwaj decydują o ofensywnej sile United. Czy transfer Roberta Lewandowskiego właśnie do tego klubu nie byłby dla niego krokiem do tyłu?

Wygryźć ze składu Rooneya, czy Van Persiego byłoby bardzo trudno, nie chcę już tutaj mówić, że jest to niewykonalne, ponieważ Polak ma w sobie coś co pozwala mu walczyć o miejsce w składzie z najlepszymi napastnikami na świecie. 

Czego takiego brakuje „Lewemu” w Dortmundzie? Dwukrotne mistrzostwo kraju, puchar kraju, doskonała postawa w Lidze Mistrzów(pierwsze miejsce w grupie z Realem, City oraz Ajaxem) a do tego pewna pozycja w drużynie. 

Jednym czego może brakować Lewandowskiemu to gotówka. Nie ukrywajmy, że Manchester jest w stanie zaoferować Polakowi tygodniówkę nawet dwa razy większą niż Borussia.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.