W 22. kolejce 3. Fußball-Ligi Kickers Offenbach z Robertem Wulnikowskim w bramce przegrali z VfL Osnabrück 1:5 (1:2). Od pierwszych minut w ekipie gości grał Marcus Piossek, który strzelił swojego czwartego gola w obecnym sezonie.

Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się Daniel Dziwniel. Wulnikowski skapitulował po raz pierwszy w 24. minucie. Pokonał go Gaetano Manno. Bardzo szybko wyrównali jednak gracze Kickers, a dokładnie Mathias Fetsch. W 36. minucie do siatki trafił były reprezentant Polski w kategorii U-21.

Druga połowa to absolutna dominacja „Fiołków”. W 75. minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Manno. W ostatnich minutach trafiali jeszcze Simon Zoller i Yannick Thiel, który trzy minuty przed swoim golem zmienił Piosska.

Osnabrück nadal jest liderem trzeciej ligi. Kickers Offenbach zajmują jedenastą pozycję.