André Dej zdobył swoją czwartą bramkę w tym sezonie. Młody pomocnik trafił do siatki FC Kray w spotkaniu 28. kolejki Regionalligi West, a jego Sportfreunde Siegen odniosło zwycięstwo 2:0 (1:0).

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Alexander Hettich. Niemiec nie zaliczył jednak udanego spotkania, ponieważ dwanaście minut po przerwie osłabił swoją drużynę otrzymując czerwoną kartkę. Gospodarze zagrali uważnie w defensywie i ponadto udało się im strzelić gola, który przypieczętował ich przekonującą wygraną. W 90. minucie piłkę w siatce umieścił były juniorski reprezentant naszego kraju.

Sportfreunde kosztem rezerw Schalke 04 awansowało na czwarte miejsce w tabeli. FC Kray zamyka ligową stawkę.