W derbowym meczu meczu 1/4 finału Pucharu Litwy Žalgiris Wilno wygrał z Granitas Wilno 1-6 (0-3). Bohaterem spotkania był Kamil Biliński, który zdobył aż cztery bramki dla gości. Były to jego 14, 15, 16 i 17 trafienia w sezonie!

Napastnik wybiegł w podstawowym składzie drużyny prowadzonej przez Marka Zuba. Cały mecz był pod kątrolą Žalgirisu, choć warunki do gry były niesprzyjające. Ich rywale (I Lyga, drugi poziom rozgrywkowy), nie mieli w tym spotkaniu żadnych szans. Gol padł już w pierwszej akcji meczu, piłkę do siatki posłał Kamil Biliński. Choć po jego bramce za wiele na boisku się nie działo, Polak zdobył ich jeszcze dwie, pokonując bramkarza w 40. i 42. minucie meczu i ustrzelił klasycznego hat-tricka!

W drugiej połowie też wiele się nie działo do 58. minuty kiedy piłkę głową do siatki wpakował Janusakas. Chociaż zespół gospodarzy próbował coś zmienić, to przyjezdni zdobywali kolejne gole. Kolejną bramkę oglądaliśmy w 69. minucie kiedy ładnym strzałem popisał się bohater spotkania, Biliński. Osiem minut później było już 6-0 kiedy potężnie na bramkę uderzył George Freidgeimas. Honorową bramkę dla Granitas zdobył Sadowski w 87 minucie meczu. Biliński na swoim koncie w tym sezonie ma już 17 bramek.