Prezes Coventry City Ken Dulieu domaga się od zarządu, aby podpisał wieloletni kontrakt z najlepszym strzelcem zespołu Lukasem Jutkiewiczem. Kibice obawiają się, że zawodnik może odejść z zespołu już zimą.

„Błękitni” pod koniec letniego okna transferowego odrzucili ofertę Middlesbrough, który oferował za urodzonego w Southampton piłkarza milion funtów. Mimo tego kibice zespołu obawiają się, że ich ulubieniec zostanie sprzedany w styczniu.

W ekskluzywnym wywiadzie z „Telegraph” Delieu ponownie podkreślił, jak wysoko ceni byłego piłkarza Evertonu, nazywając go „wartościowym członkiem drużyny”.

Andy Turner: „Istnieje wiele obaw ze strony fanów, że klub będzie sprzedawać kluczowych graczy w styczniu, w szczególności Lukasa Jutkiewicza, który przyciągnął duże zainteresowanie w ostatnim okienku transferowym. Czy może Pan dać gwarancję, że nie zostanie on sprzedany?”

Ken Delieu odpowiedział: „Wszystko, co mogę zrobić, to powtórzyć to, co zrobiliśmy w poprzednim okienku transferowym, kiedy odrzuciliśmy wiele ofert w ostatnim dniu okna transferowego i cieszę się, że to zrobiliśmy”.

„Lukas został dla nas ważnym graczem i jest cenionym członkiem naszej drużyny – chcemy, aby pozostał z nami przez długi czas” – dodał Delieu.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.