W meczu 16. kolejki Effodeildin, farejskiej ekstraklasy, B36 Tórshavn zremisowało z 1:1 (0:1) z EB/Steymur. W zespole gości wystąpił polski zawodnik, Łukasz Cieślewicz, który na boisku przebywał do 80 minuty i został ukarany żółtą kartką.

Już w 4. minucie spotkania żółtą kartkę otrzymał Cieślewicz. W 36. minucie karnego na bramkę dla B36 zamienił Danielsen. W 80. minucie z boiska zszedł Cieślewicz, zastąpił go Olsen. Gospodarze wyrównali w samej końcówce meczu, kiedy w 89. minucie Hanssen zdobył bramkę na 1:1.

Po 16. spotkaniach B36 zajmuje 6 lokatę w tabeli, ze stratą 12 „oczek” do prowadzącego KÍ Klaksvík. Eb/Steymur plasuje się na 2. pozycji.