W Szkocji doszło do spotkania, gdzie na przeciwko siebie stanęły kluby, w których występują dwaj zawodnicy z naszego kraju- Łukasz Załuska z Celticu Glasgow oraz Radosław Cierzniak z Dundee United.

W wyjściowym składzie pojawił się tylko ten drugi. Były gracz Korony Kielce rozegrał 90. minut w barwach popularnych „Mandarynek”. Cierzniak wpuścił dwie bramki. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a powinno pewnym zwycięstwem mistrza Szkocji 2:0.

Gospodarze pokazali zespołowi z Glasgow, że gra się do ostatniego gwizdka sędziego. Celtic w ostatnich fragmentach postanowił się cofnąć do defensywy, gdzie czekał na zakończenie starcia. Pasywną grę gości wykorzystało Dundee United. Najpierw kontaktowego gola zdobył Gary Mackay-Steven. W 92. minucie futbolówkę do swojej bramki posłał Efe Ambrose.

Gole dla „The Bhoys” również w drugiej połowie spotkania strzelali- Miku oraz młodziutki Watt, który na dziesięć minut przed końcem podwyższył prowadzenie Celtów na 2:0.

Remis pozwolił utrzymać Celtikowi pozycję lidera w rozgrywkach SPL. Ekipa Łukasza ma jeden mecz rozegrany mniej od pozostałych drużyn.