Wydaje się, że dla Radosława Cierzniaka Celtic Glasgow to ulubiony rowal. Polak po raz drugi w ciągu tygodnia obronił w starciu z tym klubem rzut karny. Tym razem niewiele to jednak dało, gdyż Dundee United przegrało 0:2 (0:1) w finale Pucharu Ligi.

W podstawowym składzie wybiegł również Jarosław Fojut, a Michał Szromnik przesiedział spotkanie na ławce. W 29. minucie Cierzniak skapitulował po raz pierwszy, po strzale Krisa Commonsa. „Mandarynki” miały bardzo trudne zadanie, gdyż od 56. minuty musiały odrabiać straty w osłabieniu po czerwonej kartce, jaką otrzymał Seán Dillon.

W 79. minucie wprowadzony dziesięć minut wcześniej James Forrest trafił na 2:0 dla Celtiku i było jasne, że go „Koniczynki”, na których ławce siedział Łukasz Załuska, sięgną po trofeum. Szkocki pomocnik miał szansę na druga bramkę w 86. minucie, lecz wykonywaną przez niego „jedenastkę” obronił Radosław Cierzniak.