Paweł Cibicki strzelił swoją drugą bramkę w szwedzkiej ekstraklasie. 20-letni pomocnik wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry pojedynku z AIK Solna, dzięki czemu jego Malmö FF zremisowało 2:2 (0:1).

Polak rozpoczął mecz na ławce rezerwowych. Pierwsza bramka padła w jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy. Do siatki gospodarzy trafił Eero Markkanen. AIK podwyższyło przewagę w 58. minucie po trafieniu Robina Quaisona.

Lider Allsvenskan mimo straty dwóch bramek pokazał, że gra się do końcowego gwizdka. Pięć minut później kontaktowego gola zdobył Guillermo Molins. Ten sam piłkarz mógł trafić na 2:2, jednak nie wykorzystał rzutu karnego. Miejscowych kibiców do ekstazy doprowadził Paweł Cibicki (wszedł w 78. minucie), który w 94. minucie wyrównał stan rywalizacji.