Žalgiris Wilno przegrał w meczu II rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Chorwacki zespół GNK Dinamo Zagrzeb pewnie pokonał Litwinów 2:0 (0:0). Polski pomocnik, Jakub Wilk rozegrał całe spotkanie.

Gospodarze prowadzenie mogli uzyskać już w 32. minucie. W polu karnym ręką zagrał jeden z litewskich obrońców jednak arbiter nie zauważył przewinienia i nakazał kontynuować grę. Kolejną sytuację zmarnował Arijan Ademi, który strzelił tuż ponad bramką.

Na bramkę czekaliśmy do 58. minuty kiedy to po zespołowej akcji Čop przytomnie zgrał piłkę piętą na 11. metr, a nabiegający El Arabi Hillel Soudani skierował piłkę do siatki precyzyjnym.

Na kolejną szansę Reprezentant Algierii nie musiał długo czekać już w 64. minucie stanął oko w oko z Vitkauskasem, ale w piłka minimalnie przeszła obok bramki. W 70. minucie bramkę na 2:0 strzelił Antolić. Po świetnej kontrze, Paulo Machado bez przyjmowania dośrodkował w pole karne, a Chorwat mocnym strzałem pokonał litewskiego bramkarza.

W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry dobrą okazję do podwyższenia prowadzenia miał Brozović, który dobijając strzał Pjacy nie dał rady pokonać bramkarza.