Piłkarze Chievo Verona zremisowali na wyjeździe z Torino 1:1 w meczu 13. kolejki włoskiej Serie A. W barwach drużyny gości w 75. minucie na boisku pojawił się reprezentant Polski, Mariusz Stępiński.

Przed spotkaniem trudno było wskazać faworyta. Obie drużyny znajdują się w środku tabeli, a Chievo wcale nie gra źle na wyjazdach. To zresztą potwierdziło się dzisiaj, ponieważ remis z pewnością bardziej satyfakcjonuje gości. Tym bardziej, że gospodarze nie wykorztstali dzisiaj rzutu karnego.

Wynik meczu w 14. minucie otworzył piłkarz Chievo, Perparim Hetemaj. Torino zdołało wyrównać jeszcze przed przerwą za sprawą trafienia Daniele Baselliego z 33. minuty. Po zmianie stron przyjezdni mądrze się bronili, choć nie ustrzegli się błędu. On dał szansę Torino na objęcie prowadzenia, lecz w 73. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Andrea Belotti.

Dla Stępińskiego był to szósty mecz w barwach Chievo w lidze włoskiej. Polak za każdym razem wchodził na boisko w roli zmiennika. Raz udało mu się zdobyć nawet bramkę.