Celtic Glasgow zremisował na wyjeździe z Ross County 1:1 (0:0). Na ławce gości znalazł się Łukasz Załuska. Bramkę dla gospodarzy strzelił Richard Britain, a dla Celticu Kris Commons. To drugi gol Commonsa w tym sezonie.

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny stwarzały dobre dla siebie sytuacje pod bramką rywala. W 9. minucie dobrze główkował Stuart Kettlewell, ale piłka przleciała obok słupka.

Po pół godzinie gry w dogodnej sytuacji znalazł się piłkarz Celticu – Georgios Samaras. Grek nie zdołał jednak umieścić piłki w siatce.

Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy bramkę strzelił pomocnik gospodarzy – Richard Britain. Piłkarz grający z dziesiątką na plecach bezpośrednio z rzutu wolnego strzelił nie do obrony.

Goście starali się wyrównać stan meczu, ale dopiero w trzeciej minucie doliczonego czasu gry piłkę do bramki Ross County skierował Kris Commons.