W 3. rundzie Pucharu Ligi Szkockiej Celtic Glasgow dość niespodziewanie został wyeliminowany przez drugoligowy Greenock Morton. Po raz pierwszy w tym sezonie w bramce mistrza Szkocji wystąpił Łukasz Załuska.

Polski bramkarz przez całe spotkanie nie miał wiele pracy, ale nieskuteczność jego kolegów skutecznie pogrzebała szanse na spokojny awans do kolejnej rundy.

90 minut nie przyniosło rezultatu, więc do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. Bramka padła dopiero w 96. minucie. Po nieprzepisowym zagraniu Ambrose, na lini jedenastego metra przed Załuską stanął Dougie Imrie i pewnie posłał piłkę w dolny róg bramki.

Celtic nie był w stanie doprowadzić stanu rywalizacji do remisu i mecz zakończył się porażką 0:1.