Celitic F.C pewnie pokonał islandzki KR Reykjavík 4:0 (3:0) i tym samy awansował do kolejnego etapu gdzie ewentualnym przeciwnikiem będzie Legia Warszawa. Łukasz Załuska cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Szkoci już w 13. minucie objęli prowadzenie kiedy to w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się holenderski obrońca Virgil van Dijk. Ten sam zawodnik 7 minut później po podaniu Lustiga strzałem głową podwyższył prowadzenie.

Chwilę później strzelał Pukki jednak tym razem Magnusson wybił na rzut rożny. Fin bramkę zdobył w 27. minucie, McGregor zagrał z lewego skrzydła, a Pukki strzałem z najbliższej odległości pokonał bramkarza. Wynik do końca pierwszej połowy pozostał bez zmian.

W 63. minucie swoją okazję miał Commons jednak jego uderzenie zdołał wybronić Magnusson, który wybił piłkę na rzut rożny. 10 minut później kolejną bramkę dołożył Pukki, który popisał się efektownym dryblingiem po czym umieścił piłkę w siatce.

W 84. minucie strzał Commonsa odbił się od słupka. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry bramkę honorową mogli zdobyć Islandczycy jednak Sigurdsson został zatrzymany przez Forstera

Kwalifikacje Ligi Mistrzów – II runda (rewanż)

Celtic F.C. – KR Reykjavík 4:0 (3:0)