fortuna

Celeban w jednym klubie z Szukałą?

Jak informują rumuńskie media, zainteresowanie piłkarzem FC Vasui – Piotrem Celebanem – wyraziła Steaua Bukareszt. Mistrz Rumunii poszukuje następcy Vlada Chirichesa, który prawdopodobnie zasili szeregi włoskiej AS Romy.

– Myślę, że Celeban nadaje się do Steauy​. Świetnie gra w powietrzu i nie jest przypadkiem, że w ostatnim sezonie strzelił aż 7 goli. Wiem, że Gigi Becali (właściciel Steauy – przyp.red.) był mocno zainteresowany Polakiem już po kilku miesiącach jego gry w Rumunii – powiedział Daniel Stanciu, który sprowadził Polaka do Vaslui.

Według gsp.ro Steaua będzie musiała zapłacić za Celebana około 700 tysięcy euro. Jeśli transfer uda się sfinalizować, Celeban będzie tworzył parę stoperów razem ze swoim rodakiem – Łukaszem Szukałą.

– Miło byłoby mieć rodaka w zespole, który mógłby na początku mnie wesprzeć. Transfer do Steauy byłby dla mnie dużym krokiem naprzód, sądzę, że każdy piłkarz w Rumunii chciałby trafić do tego klubu. Na konkrety jest jednak jeszcze zbyt wcześnie – powiedział Celeban.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.