fortuna

Celeban już gra w Vaslui. Kontrakt podpisany?

Wszystko wskazuje na to, że informacje podawane niedawno przez rumuńskie media, nie były wyssane z palca. Według nich Piotr Celeban już przed dwoma tygodniami podpisał 4-letni kontrakt z FC Vaslui.

Wicemistrzowie Rumunii mieli wsztrzymać się z oficjalnym potwierdzeniem transferu, ponieważ obrońcę nadal obowiązywała umowa ze Śląskiem Wrocław. Według portalu Onlinesport.ro, wychowanek Pogoni Szczecin miał zostać zaprezentowany 1 lipca, ale podpisanie kontraktu nie zostało jeszcze ogłoszone. Być może dlatego, że oficjalna strona internetowa Vaslui … nie działa.

Według gazety „Sporturilor”, polski piłkarz już jest piłkarzem „żółto-zielonych”. – Celeban podpisał kontrakt i pojedzie z drużyną na obóz do Antalyi. Przebywa już w Rumunii – potwierdził dziennikarz Andrei Craitoiu, w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Tymczasem Celeban zadebiutował już w rumuńskim zespole. 5-krotny reprezentant Polski wystąpił w rozegranym w niedzielę, sparingowym spotkaniu ze Spartą Praga. 27-latek wszedł w drugiej połowie meczu, zakończonym wynikiem 2:2.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.