TSV 1860 Monachium wygrało na własnym boisku z MSV Duisburg 3:0 (1:0). Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał Grzegorz Wojtkowiak. Dwa gole dla „Lwów” strzelił Benjamin Lauth, a jednego Moritz Stoppelkamp.

TSV objęło prowadzenie już w drugiej minucie. Benjamin Lauth nie zmarnował dobrego podania Grzegorza Wojtkowiaka i zdobył swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu.

Do przerwy wynik już się nie zmienił. Gospodarze przez większośc meczu kontrolowali przebieg gry. Dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy swojego drugiego gola strzelił Lauth po asyście Marina Tomasova.

Ostateczny cios w 85. minucie meczu zadał Moritz Stoppelkamp, który mocnym strzałem z prawej nogi ustalił wynik meczu na 3:0. Strzelec dwóch bramek zwieńczył swój występ asystą.