Kamil Grosicki po raz kolejny w tym sezonie zagrał w pełnym wymiarze czasowym w tureckiej Süper Lig. Drużyna Polaka wygrała 1:2 (1:1) z Samsunsporem. Reprezentant Polski rozegrał bardzo dobry mecz, a w 15. minucie otrzymał żółtą kartkę.

Mecz lepiej rozpoczęli podopieczni Mesuta Bakkala. W 24. minucie bramkę strzelił Michael Fink. Wynik utrzymał się zaledwie dziesięć minut, kiedy to stan meczu wyrównał Michael Eneramo.

Gola dającego Sivassporowi 3 punkty strzelił dziesięć minut przed końcem Erman Kiliç.

Obecnie ekipa Kamila Grosickiego zajmuje piąte miejsce w tabeli i ma 50 „oczek” na koncie. Samsunspor jest 16. z dorobkiem 36 punktów.