Były reprezentant polski Roger Guerreiro rozegrał całe spotkanie w ramach 28. kolejki ligi greckiej. Drużyna Polaka przegrała na wyjeździe z PAS Giannina 2:0 (2:0). AEK Ateny ma na koncie 14 porażek, 8 zwycięstw i 6 porażek.

Od początku meczu przeważali gospodarze. Już w 4. minucie gospodarze mieli szanse. Tasosa Pantosa z pierwszej piłki strzelił lecz prosto w bramkarza. W 28. minucie po dośrodkowaniu Ilicia, Tomas De Vincenti był blisko wpakowania piłkę głową do siatki lecz strzelił prosto w bramkarza. W 35. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzył Alexis Michail. Jego strzał spokojnie obronił bramkarz gości. W 36. minucie obrona AEK Ateny się pogubiła a zamieszanie wykorzystał Nikos Korovesis. W 39. minucie dzięki pięknym podaniu Korovesis’a, Fotis Georgiou znalazł się sam na sam z bramkarzem i to wykorzystał. Po przerwie AEK próbował atakować lecz gospodarze utrudniali mu grę. W 79. minucie z rzutu wolnego strzałem w poprzeczkę popisał się De Vincenti.

Roger Guerreiro w doliczonym czasie gry obejrzał żółtą kartę.

AEK Ateny zajmuję 12. miejsce a PAS Giannina 5.