W sobotnim spotkaniu trzynastej kolejki pierwszej Bundesligi- FC Augsburg na własnym stadionie pokonał TSG 1899 Hoffenheim 2:0. W pierwszym składzie obu drużyn oglądaliśmy reprezentantów Polski, Arkadiusza Milika i Eugena Polanskiego.

Spotkanie niespodziewanie rozstrzygnęło się, po dwudziestu trzech minutach gry, kiedy drugiego gola dla ekipy gospodarzy strzelił Halil Altıntop. Ten sam zawodnik sześć minut wcześniej wyprowadził Augsburg na prowadzenie.

Spotkanie na swoim poziomie rozegrał Arkadiusz Milik, który po znakomitym spotkaniu w barawch młodzieżowej reprezentacji Polski otrzymał szansę gry od pierwszej minuty. Były gracz Górnika przebywał na boisku do 76. minuty.

Do 59. minuty na placu gry, po stronie gości przebywał Eugen Polanski, który w ostatnim czasie zmagał się z lekkim urazem.