fortuna

Brzeczęk potwierdził zainteresowanie "Kubą"

Jakub Błaszczykowski, swoją dobrą postawą w ostatnim sezonie, zwrócił na siebie uwagę czołowych klubów europejskich. Zainteresowanie swoim klientem potwierdził Jerzy Brzęczek, agent skrzydłowego Borussii Dortmund.

Były reprezentant Polski zdradził, że otrzymał zapytania ze strony ze strony m.in.  Lazio Rzym, FC Liverpool i dwóch klubów rosyjskich.

– Trudno, żeby było inaczej, skoro Kuba był jednym z najlepszych piłkarzy fazy grupowej, zaliczył asystę i strzelił bardzo efektowną bramkę. Przedstawicieli tych klubów za każdym razem jednak odsyłamy do działaczy z Dortmundu
– przyznał Brzęczek.

Tymczasem w niemieckich mediach jest głośno o przedłużeniu kontraktu Błaszczykowskiego z zespołem mistrza Niemiec. Pewny zawarcia porozumienia jest dyrektor sportowy BVB, Michael Zorc. Niektórzy uważają nawet, że nowa umowa została już podpisana.

– Nie jest prawdą, że podpisałem jakąkolwiek nową umowę. Naprawdę staram się nie zaprzątać głowy takimi sprawami. -Mój obecny kontrakt jest aktualny jeszcze przez rok i cały czas pozostaję zawodnikiem Borussii. Na tym się koncentruję. Za nami bardzo dobry sezon, za horyzontem kolejne wielkie wyzwania w rundzie jesiennej. Nie czuję presji, byśmy kwestię nowej umowy musieli zamknąć już teraz – powiedział „Kuba”.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.