W brytyjskich mediach ostatnio jest głośno o przenosinach Pawła Brożka do Glasgow Rangers. Jak informuje „Daily Express” napastnik Trabzonsporu i reprezentacji Polski jest tylko opcją rezerwową.

Głównymi celami transferowymi szkockiego klubu są Javi Guerra z Realu Valladolid, Grant Holt z Norwich City oraz Hamdi Salihi z Rapidu Wiedeń. Za pozyskanie któregoś z tych piłkarzy Rangersi musieliby zapłacić. Obecnie zespół nie pieniędzy na nowych zawodników i nie kupi nikogo, dopóki kogoś nie sprzeda.

Jeżeli tak się nie stanie zespół z Glasgow będzie starać się wypożyczyć Pawła Brożka. Polski napastnik chce odejść z Trabzonsporu, aby móc regularnie grać przed Euro 2012. Działacze tureckiego klubu raczej nie będą robić problemu i wydadzą zgodę na transfer swojego piłkarza. Niedawno zainteresowanie Polakiem potwierdził menedżer „The Gers” Ally McCoist.

Jeżeli wypożyczenie do Szkocji nie wypali, Brożek nie będzie mieć problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy. Zainteresowanie polskim napastnikiem wykazują również kluby tureckie, izraelskie oraz francuski Evian. Pojawiła się także propozycja z Polski, a konkretniej z Lechii Gdańsk, której trenerem został niedawno Paweł Janas.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.