Reprezentacja Polski występująca w składzie złożonym z zawodników występujących w polskiej ekstraklasie pokonała w Abu Zabi, Mołdawię 1:0.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla podopiecznych Adama Nawałki, którzy już w 9. minucie za sprawą Pawła Brożka, który wykorzystał dośrodkowanie na 10 metr i pokonała bramkarza rywali. W dalszej części spotkania to rywale zaatakowali i byli bliscy zdobycia bramki. W 25. minucie drugiego gola powinien zdobyć Brożek jednak nie wykorzystał on dobrego podania od Lewczuka i uderzył niecelnie z dziesiątego metra. Kilkanaście minut później w dobrej sytuacji znalazł się ponownie napastnik Wisły jednak i tym razem nie zdołał pokonać bramkarza rywali.

W drugiej połowie to  Polacy byli bliżsi strzelenia drugiej bramki jednak za każdym razem brakowało skuteczności.

Dwa dni wcześniej reprezentacja Polski oparta na zawodnikach z polskiej ligi pokonała Norwegię 3:0.