W meczu 18. kolejki norweskiej ekstraklasy SK Brann wygrało z Haugesund 3:2 (1:0). W barwach gospodarzy, kolejne już w tym sezonie, 90 minut, rozegrał polski bramkarz, Piotr Leciejewski. Brann zajmuje 4. lokatę w lidze.

W 12. minucie spotkania goście rozegrali ładną akcje i Djurdjic znalazł się w sytuacji sam na sam z Leciejewskim, ale Polak wyczekał i pewnie obronił strzał.

W 38. minucie padła jedyna bramka w pierwszej połowie. Ze skraju pola karnego piłkę zagrywał Seavarsson, żaden z przeciwników nie zdołał jej przejąć, po czym dopadł do niej Amin Askar i z bliskiej odległości umieścił piłkę w pustej bramce.

W 59. minucie meczu sprytnie w polu karnym zachował się Nordkvelle i zdobył bramkę po dośrodkowaniu Seavarssona.

Dwie minuty później Amin Askar strzałem z 8. metrów pokonał bramkarza gości. 3:0, już praktycznie było po meczu…

Lecz wtedy goście się przebudzili. W 67. minucie Djurdjic ładnym strzałem przy słupku umieścił piłkę w siatce. Leciejewski był bez szans.

10 minut później Djurdjic wykorzystał błąd obrony i strzelił z dystansu. Polski bramkarz próbował jeszcze ratować sytuację, lecz zdołał tylko musnąć piłkę.