W meczu osiemnastej kolejki norweskiej ekstraklasy pomiędzy Stabæk, a Brann padł wynik 0:4 (0:1). Cały mecz w barwach zwycięzców dzisiejszego spotkania rozegrał bramkarz, Piotr Leciejewski, dla którego było to 14. występ w lidze.

W 17. i 18. minucie dobre sytuacje na pokonanie polskiego bramkarza mieli odpowiednio Haugsdal i Boli, ale świetnie z opresji wyszedł Leciejewski. Pierwsza bramka w tym meczu padła w 36. minucie za sprawą Bentleya, któremu podawał Askar.

W pierwszej minucie po rozpoczęciu drugiej połowy Brann strzeliło swojego drugiego gola. Strzelcem bramki został Saevarsson.

51. minucie spotkania piłkę w rękach trzymał Leciejewski, który wykopał ją do Ojogo. Ten podał do Husekleppa, następnie piłka trafiła do Bentleya i umieścił on, po raz drugi w meczu, piłkę w siatce.

Dzieło zniszczenia dokończył Huseklepp w 81. minucie. Asystował Haugen.

Brann zajmuje 7. pozycję w lidze. Dotychczas zgromadziło 26 punktów.